Кращий європейський досвід

АМ.РМ - компанія, створена командою спеціалістів з різних частин Європи, що об'єднала в собі кращий європейський досвід: кращі тренди північноєвропейського й італійського дизайну та надійність німецької інженерії.
Заснована у 2010 році.

Найдинамічніший бренд з унікальною філософією та бізнес-моделлю

У кожного з нас є мрія. Багато з нас прагнуть кращого і хочуть оточувати себе красою. Речами, які є продовженням нас і відображенням нашого смаку. Речами, які доводять - інколи іншим, але найголовніше нам самим - що ми досягли цього.

У кожного з нас є мрія. Але нерідко у цієї мрії є ціна. Ціна, яку можуть собі дозволити одиниці.

В АМ.РМ ми перетворюємо повсякденні місця в екстраординарні.

Екстраординарний дизайн

Одна з найголовніших рис, які відрізняють АМ.РМ від інших є унікальна філософія, яку ми називаємо "емоційний дизайн". Взаємодіючи з продуктами АМ.РМ, зважаючи на їхні характерні вигини і при інтуїтивному управлінні функціями, - ви встановлюєте з ними емоційний контакт. За цим зв'язком стоїть ретельна робота наших дизайнерів, яка не має аналогів у галузі. Кількість ітерацій при розробці продуктів АМ.РМ можна порівняти з клькістю змін у продуктах з набагато довшим строком розробки - таких як автомобілі. В цьому секрет впізнаваного зовнішнього вигляду і непередаваної тактильності наших продуктів.

Доступний преміум

Бренд відрізняє висока швидкість трансляції преміальних фішок у масовий сегмент при збереженні єдиних стандартів якості. Ми швидко підхоплюємо тренди і технології з преміальних сегментів і робимо їх доступними. Ми швидко збираємо всі існуючі інновації у галузі і часто отримуємо натхнення за ї межами. Ми аналізуємо і розвиваємо ці технології , об'єднуючи все в одному продукті.

Європейський бренд

АМ.РМ - по-стправжньому міжнародний бренд. У наших продуктах знайшли втілення найкращої якості європейських країн. У дизайні поєднуються північноєвропейський та італійський дизайн, що дозволяє продуктам виглядати сучасно і при цьому залишатись актуальними довгий час. При цьому вони працюють бездоганно завдяки точності німецьких інженерів, які відповідають за розробку і контроль якості.

Легкий сервіс

АМ.РМ - орієнтований на сервіс. Наші клієнти цінують нашу високу швидкість, гнучкість і увагу до них. Ми чуйно реагуємо на зміни ринку і прислуховуємось до вимог наших роздрібних клієнтів. Ми також намагаємось бути ближчими до кінцевого клієнта, забезпечуючи високий рівень гарантійного обслуговування і сервісу після продажу продуктів.